NABÍZÍM POMOCNOU RUKU

"Starajíce se o štěstí jiných, nacházíme své vlastní." Platón

Pro znevýhodněné rodiny...

Mám velkou radost, že můžu svou výukou masáže miminek podpořit také rodiny, které jsou něčím znevýhodněné. Jelikož sama vím, co znamená mít ne-úplně zdravé miminko ( sama jsem si tím prošla se starší dcerkou, která měla vrozenou vadu srdce), chci touto cestou nabídnout pomocnou ruku těm rodinám, kteří si procházejí nelehkým obdobím, ať už kvůli postižení miminka nebo špatné finanční situaci.

Nedávno jsem se domluvila s ranou péčí v Olomouci, že pro ně jednou za půl roku udělám dvouhodinový kurz, kde rodiče naučím masírovat jejich miminka a tak jím i napomůžu k tomu nejdůležitějšímu- budovat jejich vzájemné pouto lásky a důvěry.

Pokud byste věděli o někom potřebném/znevýhodněném, kdo by se rád zúčastnil mého kurzu v Olomouci nebo ve Šternberku(ať už se jedná o organizaci nebo jednotlivce) a nemůže si to dovolit, prosím napište mi.

Ráda se s vámi domluvím 🙂

Moje spolupráce:

Dvakrát týdně školím čerstvé maminky na oddělení šestinedělí ve Šternberku. Mým cílem je dodat maminkám tolik potřebnou sebedůvěru, naučit je jak zacházet s miminky a pomoct jim, aby se díky dotyku lépe napojily na své miminko.