Proč se NEučit masáže miminek doma ze zdrojů ZDARMA?

V případě, že hledáte pomoc pro miminko ve světě doteků, snad vám tento krátký článek pomůže moudře rozhodnout, jakého průvodce si zvolit.

Na internetu dnes můžete najít mraky informací zdarma, které se rovněž týkají masáží miminek. To je asi fajn, ale z mého pohledu jen z jediného hlediska- ušetří vám to nějakou tu kačku. Snad za to, co řeknu, nedostanu deku, ale my Češi jsme na takový způsob šetření peněz dobří. Trávíme klidně hodiny denně hledáním informací či služeb, které jsou výhodně/úplně zdarma a někdy zapomínáme na to skutečně důležité:

Nikdo vám za správnost a kvalitu informací ZDARMA neručí. U masáží a zdraví týkajících se služeb to platí dvojnásobně…

Bohužel jsem při namátkovém průzkumu světa BABY masáží našla i vyložené „hovadiny“, které by se mohly negativně podepsat na zdraví vašeho miminka. Např. na youtube je spousta návodů na masáž bříška, které jsou vedeny proti směru hodinových ručiček. Pozor na to, trávení totiž u veškerých zdravých lidí jde fyziologicky ve směru hodinových ručiček! Pokud by někdo masáž na svém miminku takto nesprávně aplikoval, nedejbože při jeho zácpě, mohl by mu tím zadělat na pořádný průšvih…

Kvalitní informace dnes bohužel nerostou na stromech.

Pokud tedy nechcete riskovat fail a vážíte si zdraví svých miminek, zvolte co nejbezpečnější a nejúčinnější metodu, za kterou ručí profesionál. I za cenu toho, že si připlatíte. Zdraví je totiž vždy až na prvním místě…


10 tipů, jak poznáte služby profesionálního instruktora a proč ho zvolit⇒

  1. Má dobré reference, bohatou praxi a mnohé zkušenosti ve svém oboru
  2. Je vyškolený, čerpá ze spolehlivého zdroje informací
  3. Zodpovídá za to, co vás naučí
  4. Je trpělivý a vždy ochotný vám s čímkoliv poradit
  5. Dá vám garanci vrácení peněz, pokud pro vás nebude přínosem
  6. Dostanete od něj komplexní know-how, vše se dozvíte na jednom místě
  7. Přistupuje k vám individuálně a nabízí varianty, pokud vám něco z jistých důvodu nevyhovuje
  8. Opravuje vás, nebo vám řekne, jak můžete předejít nejčastějším chybám
  9. Zajímá ho vaše zpětná vazba a snaží se díky ní zdokonalit
  10. Není neomylný a dokáže uznat a napravit svoji chybu

 

Za sebe můžu říct, že už rok se snažím pro své účastníky kurzů zajistit všech 10 bodů z 10 a usilovně na tom neustále pracuji, je to ale proces a stále se mám co učit.

Jdu ale směle dál, protože nejkrásnější odměnou mi je pohled na spokojené a klidné miminka v náručích milujících rodičů.

Jestli jste došli až sem, prozradím vám jednu novinu nakonec… V nejbližší době plánuji kromě skupinových lekcí vytvořit i online kurz BABY masáží, který snad ocení ti, kteří tu možnost osobní účasti na kurzu nemají. Máte se na co těšit!

Užívejte si s miminkem nádherný čas plný lásky a radosti!

Jsem maminkou, lékařkou, instruktorkou BABY masáží, autorkou online kurzu BABY MASÁŽE a HANDLINGU, eBooku Pryč s kolikou a prdíky pro spokojené děti i maminky a eBooků ZDARMA: 8 rad, jak ihned utišit plačící miminko, Vyrobte si kmínové čípky doma. Miluju BABY masáže a mým úkolem je pomáhat rodičům budovat citové pouto s jejich úžasnými miminky a naučit je prostřednictvím něžných doteků, jak mohou ulevit miminkům od mnohých potíží a podpořit jejich správný vývoj. Můj příběh si přečtěte zde >>

Chtěla bys se mnou, mami, mít společnou ZÁBAVU, kterou si budeme užívat každičký DEN?
Koukni na:


Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů