Chtěla bys se mnou, mami,
mít společnou ZÁBAVU,
kterou si budeme
užívat každičký DEN?
  • Nevíš si rady, mami, když ti pořád pláču a hledáš pomoc, jak bys mi ulevila od bolavého bříška nebo neklidného spaní?
  • Máš pocit, mami, že se na tebe ze všech stran valí informace rádoby odborníků, kteří ti radí, co je pro mě nejlepší
    ...a ty pak ztrácíš svoji INTUICI a NAPOJENÍ se mnou?
  • Toužíš si více věřit, mami, když se mě dotýkáš, bez strachu, že mi nějak ublížíš a propojit naše srdce silněji skrze milující dotek?

Nepochybuj o sobě, prosím!

To ty už máš VŠECHNO, co k mému spokojenému JÁ potřebuješ
- tvé ruce, čas a vědomou pozornost.


"Miluju tvůj dotek a tento online kurz od Míši tě do začátku vybaví vším potřebným, abys poznala, jak mě svýma rukama můžeš udělat šťastným a cestu se mnou užívala na vlně zdraví, radosti a porozumění."

0 rodičům už dělá tento kurz radost!

Kdo je autorem online kurzu BABY MASÁŽE A HANDLINGU?

Jmenuju se Míša a jsem maminka 3 úžasných dětí, lékařka a instruktorka mezinárodní asociace kojeneckých masáží IAIM.

Moji vášní je pomáhat rodičům do začátku s jejich miminky, aby si více věřili, posilnili svou vzájemnou lásku a podpořili správný vývoj svého miminka.

Léčivé účinky masáže mi pomohly dostat se z porodního traumatu a pomohly i mé nejstarší dcerce, kterou na začátku trápila kolika a srdeční vada, kvůli které bojovala o život a musela být ve 4 měsících operovaná v Motole.

Chci, aby se tento ZÁZRAK dostal ke všem rodičům malých miminek, a proto jsem pro vás udělala tento výjimečný online kurz, který vám změní život. <3

MŮJ ONLINE KURZ JE PRO VÁS, JESTLIŽE CHCETE:

TO NEJLEPŠÍ DO ZAČÁTKU VAŠEHO MIMINKA

Vaše miminko potřebuje cítit pocit lásky a bezpečí skrze dotek, aby dobře prospívalo po všech stránkách. Masáži mu dáte dotek v koncentrované formě.

VĚTŠÍ PROPOJENÍ
S VAŠÍM MIMINKEM

Masáž podporuje vytváření vazby a bezpečného pouta. Dává miminku pocit, že je respektováno, milováno a hodno naší plné pozornosti.

SKVĚLÝ NÁSTROJ K PREVENCI BOLESTÍ BŘÍŠKA A JINÝM PROBLÉMŮM

Ať už se jedná o koliku, prdíky, zácpů, bolest zoubků nebo jakoukoli probíhající infekci, masáž je nejlepší lék, který vás nic nestojí.

KVALITNĚJŠÍ A DELŠÍ SPÁNEK VÁS OBOU

Masáž skvěle uvolňuje a snižuje hyperaktivitu tím, že odbourává stresové hormony a odvádí přebytečnou energii z těla miminka ven.

DALŠÍ SPOLEČNOU ČINNOST S VAŠÍM MIMINKEM, KTERÁ VÁS BUDE BAVIT

Masáž je v tomto směru jedinečný čas i pro tatínky, kteří se díky ní cítí pro miminko více užiteční a společný čas si užívají.

BUDETE SI VÍCE VĚŘIT, ŽE MIMINKU PŘI ZACHÁZENÍ NEUBLÍŽÍTE

a na druhé straně jeho vývoj podpoříte. Ukážu vám, že handling není žádná věda a dokáže vám krásně usnadnit život.

RYCHLEJŠÍ ZAHOJENÍ VAŠEHO POPORODNÍHO TRAUMATU

A s tím související poporodního blues nebo deprese. Ne vždy proběhne porod podle našich přání a mnohdy nám to zkomplikuje vztah s miminkem. Dotek vás léčí.

LEPŠÍ POROZUMĚNÍ VAŠEHO MIMINKA
A JEHO RYCHLEJŠÍ ZKLIDNĚNÍ

Díky tomu se naučíte rychleji naplňovat jeho potřeby a pryč budou doby, kdy miminko hodiny plakalo.

ZVÝŠENÍ LAKTACE

Víte, že se dá rozjet laktace prakticky kdykoliv? Nikdy není pozdě. 🙂 Je to dáno hlavně hormonální chemií, kterou nejlépe rozjíždí váš vzájemný dotek kůže na kůži. A ten při masáži dostáváte plnými hrstmi.

CO NA ONLINE KURZ ŘÍKAJÍ OSTATNÍ? ❤️

Milá paní doktorko, moc děkuji za tento kurz, který mi pomohl znovu se zamilovat do mé dcerky. Narodila se nám v dubnu a moc jsme po ní toužili, ale od porodu jsem místo radosti zažívala spíš peklo v podobě poporodní deprese a jejích prdíků.

Měla jsem o ni šílený strach a zároveň vůči ní takové negativní pocity, o kterých se stydím mluvit. Byla mezi námi velká bariéra a já už dlouho jela jenom ze setrvačnosti a říkala si, že by mi bylo lépe, kdyby se vůbec nenarodila... také mě napadalo, že jsem matka na ...a dcerce by bylo určitě lépe u někoho jiného...Prostě hrůza!!! Jako by mi v hlavně něco přeskočilo...

Vy jste mi ale svými masážemi neskutečně pomohla, díky nim se pomalu poznáváme a zamilováváme. Společný čas s ní si teď víc užívám a díky bohu už nemám takové černé myšlenky. 🙂

Kurz bych určitě doporučila úplně každému, kdo prochází něčím podobným a rád by to změnil.
Martina a 5 týdenní Adélka
Tento online kurz je úžasný a předčil mé očekávání! Jako prvorodička jsem neuměla miminko pořádně chytit a bála jsem se, že ho špatně držím a nějak mu tím ublížím. Všude na internetu jsem našla spoustu skvělých informací, ale bohužel jsem je neuměla převést do praxe. Díku vašemu handlingu jsem ale okamžitě všechno pochopila a hned nacvičila, takže teď si jsem mnohem víc klidná, sebejistá a mateřství si konečně užívám!

Jo a také už umím Adámkovi rychle pomoct, když ho zase začne trápit bříško. 🙂 Masáže se nám moc líbí a stal se z toho náš oblíbený večerní rituál po koupání. Je to další příjemná činnost, u které se bavíme a po které Aďos spinká, jak dudek. <3.
Katka s 2 měsíčním Adámkem
Na tento kurz jsem čekala jako na smilování. Natali trápily denně bolesti bříška a celé noci proplakala, byli jsme zoufalí... Na předporodním kurzu nebo v porodnici nás na tohle nepřipravili a u pediatra nám akorát doporučili kapičky, které stejně nezabraly.

Teď díky úlevovým pozicím, cvičení s nožičkami a masážemi si užíváme každý den. Jak mě malá vidí, že beru olejíček, už se směje. Miluje to a je to opravdu super na prdíky a zácpu (někdy mě pěkně pokaká 🙊). Je to fakt boží 😊
Zuzana s 4 měsíční dcerkou Natali
Online kurz se mi moc líbil, vřele doporučuji! Chtěla jsem jít původně na váš živý kurz, ale kvůli té karanténě a strachu všude kolem jsem byla velmi vděčná, že jste se rozhodla otevřít i online kurz. Odpočinula jsem si při něm od běžných starostí a dozvěděla jsem se, co potřebuji, aby byl Karlík spokojený. A když je on, jsem i já.

Naučila jsem se také více vnímat potřeby svého syna a chápat, co se mu líbí a co ne. Masáže se Karlíkovi moc líbily. Nejvíc asi ty nožičky... joo, je to celej táta. 😀
Petra H. se synem Karlíkem 2 měsíce

NAKOUKNĚTE DO KURZU TADY 🙂


CO VÁS V MÉM ONLINE KURZU ČEKÁ?

6 MODULŮ,

kde vás postupně naučím celotělovou masáž miminka podle mezinárodní asociace kojeneckých masáži IAIM.

V každém modulu najdete také rady lékařky a hlavně praktické mámy, jak zacházet bezpečně a jednoduše s miminkem. Nebude chybět ani lekce o pasení koníčků a cvičení na podporu lezení. 🙂

27 VÝUKOVÝCH VIDEÍ,

kde najdete vše z BABY MASÁŽE
a HANDLINGU. Videa jsou krátká a vše vám v nich prakticky ukážu krok za krokem.

Uvidíte, že to společně zvládneme a čas
s miminkem si budete daleko více užívat.

MANUÁL VŠECH TAHŮ
A ŘÍKANEK

ke stažení, které vám usnadní masáž v praxi. Říkanky děti milují a masáž si s nimi o to více užijí.

BONUSY

v hodnotě 600 Kč (26,4 EUR)

FACEBOOKOVÁ PODPŮRNÁ SKUPINA

jen pro členy kurzu, kde najdete bezpečný prostor pro sdílení.

E-MAILOVÉ POVZBUZENÍ

s připomenutím nově otevřeného MODULU.

ZAJÍMALO BY MĚ, CO SKRÝVAJÍ TY TAJEMNÉ MODULY? (rozklikni)

MODUL 1

Záměrem prvního modulu je představit vám přínosy baby masáže a jak se na ni připravit.

V druhé části si povíme o handlingu, jak vám ulehčí život a 5 zlatých pravidel, na které byste měli při handlingu myslet.

MODUL 2

V tomto modulu se naučíte masáž nožiček a jak jednoduše a bezpečně miminko zvedat, předávat a pokládat bez zavinovačky.

MODUL 3

Ve 3. modulu si řekneme, jak masáž bříška funguje v boji proti bolesti bříška a naučíme se 2 masáže této choulostivé oblasti.

Z handlingu se naučíme 3 odpočinkové pozice, ve kterých můžete miminko nosit už od narození.

MODUL 4

Na čtvrté zastávce koukneme na masáž hrudníku a ručiček.

Z handlingu si ukážeme aktivní pozice při nošení a možnosti nošení u větších dětí.

MODUL 5

Na páté zastávce se naučíme příjemnou a uvolňující masáž obličeje, kterou můžete využít i jako automasáž nebo partnerskou masáž. 🙂

V druhé části se dozvíte, jak přetáčet miminko na bříško a zpět a nakonec užitečné info o pasení koníčků.

MODUL 6

Poslední dílek našeho kurzu je o masáži zad, která je oblíbená hlavně u dětí, které jsou ve fázi, kdy rádi pasou koníčky a na bříšku se už nevztekají. 🙂

A nakonec budeme s miminkem dělat jemné pohyby, což jsou cviky, které slouží k nacvičování lezení.

🎁 NAVÍC PRO VÁS MÁM 4 DÁREČKY 🎁

v celkové hodnotě 970 Kč (36 EUR) vč. DPH

1# BONUS
Dvě masáže pro děti 2-3 roky

v hodnotě 290 Kč

Máte starší dítko, které by také chtělo namasírovat?

Naučím vás speciální masáž podle programu Mini-MISP, který je velmi dobře zavedený a uznávaný mezinárodní program, odvozený od programu MISP - Massage in Schools Programme (https://massageinschools.com/).

Jedná se o masáž přes oblečení mezi dětmi, nebo rodiči a dětmi ve věku 2 - 3 let, která obsahuje 3 masážní tahy pro 2leté děti a 6 masážních tahů pro 3leté děti. Tato masáž je skvelá také mezi sourozenci a napomáhá zlepšit jejich vztah.

2# BONUS
Masáž počasí

v hodnotě 190 Kč

Co vše se děje na obloze? Svítí sluníčko, prší, padají kroupy, sníh, mlha... Všechny tyto změny můžete namalovat na záda vašeho dítěte  během krátkého příběhu a naučit ho tak zábavnou formou, jak se počasí může měnit.

3# BONUS
Přizpůsobení masážních tahů z kurzu větším dětem

Dám vám několik praktických tipů, díky kterým můžete vaše děťátko masírovat klidně až do puberty. Protože váš milující dotyk potřebuje dítě v každém věku a tvaruje nejen jeho charakter, ale také emoční vnímavost vůči ostatním.

4# BONUS
eBook Pryč s kolikou a prdíky

v hodnotě 490 Kč

Trápí vás bolavé bříško miminka? Cenné informace uvnitř mé praktické příručky vám ušetří mnoho spánku, trápení a času, stráveného hledáním na internetu a částečných rad všude kolem (co bych za to kdysi dala!).

Na rozdíl ode mě a ostatních rodičům, kteří dlouho, dlouho tápali a nevěděli si rady, máte tu velkou výhodu, že zde najdete opravdu vše potřebné bez zbytečného balastu.

Postupně vás provedu krok po kroku stručnou problematikou bolesti bříška kojenců a to nejdůležitější - naučím vás PRAXI - jednoduché a efektivní metody, jak se dá bolest bříška utišit nebo ji předejít.

JAKÁ JE CENA MÉHO ONLINE KURZU?

Naše děti nejvíce potřebují své rodiče. To, co skutečně ovlivní jejich budoucnost, je náš rozumně investovaný čas.

Moc si přeju, aby se tento online kurz dostal do rukou co nejvíce rodičům. Aby změnil život třeba i vám a splnil vám sen o spokojeném miminku. Proto jsem nastavila takovou cenu, která vás "nezruinuje" 🙂 a zároveň takovou, na kterou si cením svojí práci, kterou jsem do něj vložila:

990,- Kč vč. DPH

Kurzem už úspěšně prošlo 0 nadšených rodičů!!!

STÁLE JEŠTĚ VÁHÁTE?

Opravdu nemáte co ztratit. Pokud zjistíte, že online kurz není to, co jste hledali, máte ode mě 30denní garanci vrácení peněz od momentu, kdy Vám dorazí přístupové údaje do členské sekce (běžně se nabízí 14 dní). 

Stačí, když mi napíšete do této lhůty a já Vám vrátím peníze bez otázek.

Mám za sebou 1. a 2. modul. Dnes jsem se natěšeně přihlásila, abychom mohly s tříměsíční Tamarkou zkusit první masáž nožiček. Moc se jí to líbilo, krásně se uvolnila a teď už spinká. To usínání bylo naprosto boží! V klidu, u prsa, na první dobrou. Všemu přihlížela i 4 létá dcerka, které jsem musela masáž udělat taky. Byla nadšená! A já jsem vlastně také. Alespoň mám se starší další aktivitu, kdy mě má jen pro sebe.
maminka Zuzana S. s holčičkama

Na závěr bych chtěla říct všem maminkám:

Čímkoli teď procházíte, nejste v tom sama!

Existuje totiž jedna mocná síla, která dává život.

A vy ji už máte, úplně zadarmo.

Totiž Váš DOTEK.

Jste úžasná máma už jen proto,

že to nevzdáváte a chcete najít tu správnou cestu.

Pokud budete chtít, moc ráda Vás na té cestě budu doprovázet. 🙂

Nečekejte až na NĚKDY... až budu mít víc času... až bude miminko spát... až přijde mateřská...

Již DNES můžete najít novou naplňující činnost s miminkem, která vás sblíží a pomůže vám ke spokojenému miminku a rodičovství. Takové věci se neodkládají. 🙂

Kliknutím na tlačítko se dostáváte k vyplněním Vašich údajů a rekapitulaci objednávky. 

Máte nějakou otázku? Neváhejte mi napsat na e-mail: lekarkaduse@michaelacazerova.cz