Chtěla bys se mnou, mami,
mít společnou ZÁBAVU,
kterou si budeme
užívat každičký DEN?
  • Nevíš si rady, mami, když ti pořád pláču a hledáš pomoc, jak bys mi ulevila od bolavého bříška nebo neklidného spaní?
  • Máš pocit, mami, že se na tebe ze všech stran valí informace rádoby odborníků, kteří ti radí, co je pro mě nejlepší
    ...a ty pak ztrácíš svoji INTUICI a NAPOJENÍ se mnou?
  • Toužíš více si věřit, mami, když se mě dotýkáš, bez strachu, že mi nějak ublížíš?
  • Chceš být ještě více zamilovaná a propojit naše srdce silněji skrze milující dotek?

Nepochybuj o sobě, prosím...

Už máš VŠECHNO, co k mému spokojenému JÁ potřebuješ.

Je to tvůj ČAS a MILUJÍCÍ DOTEK. Užijem si to SPOLU?


"Miluju tvůj dotek a tento online kurz od Míši tě do začátku vybaví vším potřebným, abys poznala, jak mě svýma rukama můžeš udělat šťastným a cestu se mnou si užívala na vlně zdraví, radosti a porozumění."

Kdo je autorem online kurzu
BABY MASÁŽE?

Jmenuju se Míša a jsem maminka 3 úžasných dětí, lékařka a instruktorka mezinárodní asociace kojeneckých masáží IAIM a lektorka baby masáží a handlingu v porodnici Šternberk.

Moji vášní je pomáhat rodičům do začátku s jejich miminky, aby si více věřili, posilnili svou vzájemnou lásku a podpořili správný vývoj svého miminka.

Léčivé účinky masáže mi pomohly dostat se z porodního traumatu a pomohly i mé nejstarší dcerce, kterou na začátku trápila kolika a srdeční vada, kvůli které bojovala o život a musela být ve 4 měsících operovaná v Motole.

Chci, aby se tento ZÁZRAK dostal ke všem rodičům malých miminek, a proto jsem pro vás udělala tento výjimečný online kurz, který vám změní život. <3

TENTO ONLINE KURZ VÁM PŘINESE:

TO NEJLEPŠÍ DO ZAČÁTKU
VAŠEHO MIMINKA

Vaše miminko potřebuje cítit pocit lásky a bezpečí skrze dotek, aby dobře prospívalo po všech stránkách. Masáži mu dáte dotek v koncentrované formě.

VĚTŠÍ PROPOJENÍ
S VAŠÍM MIMINKEM

Masáž podporuje vytváření vazby a bezpečného pouta. Dává miminku pocit, že je respektováno, milováno a hodno naší plné pozornosti.

SKVĚLÝ NÁSTROJ K PREVENCI BOLESTÍ BŘÍŠKA A JINÝM PROBLÉMŮM

Ať už se jedná o koliku, prdíky, zácpů, bolest zoubků nebo jakoukoli probíhající infekci, masáž je nejlepší lék, který vás nic nestojí.

KVALITNĚJŠÍ A DELŠÍ SPÁNEK
VÁS OBOU

Masáž skvěle uvolňuje a snižuje hyperaktivitu tím, že odbourává stresové hormony a odvádí přebytečnou energii z těla miminka ven.

DALŠÍ SPOLEČNOU ČINNOST S MIMINKEM, KTERÁ VÁS BUDE BAVIT

Masáž je v tomto směru jedinečný čas i pro tatínky, kteří se díky ní cítí pro miminko více užiteční a společný čas si užívají. Navíc zažijete oboustrannou záplavu štěstí, díky uvolněnému oxytocinu a serotoninu.

RYCHLEJŠÍ ZAHOJENÍ VAŠEHO POPORODNÍHO TRAUMATU

A s tím související poporodního blues nebo deprese. Ne vždy proběhne porod podle našich přání a mnohdy nám to zkomplikuje vztah s miminkem. Dotek vás léčí.

LEPŠÍ POROZUMĚNÍ VAŠEHO MIMINKA
A JEHO RYCHLEJŠÍ ZKLIDNĚNÍ

Díky naslouchání signálům vašeho miminka se naučíte rychleji naplňovat jeho potřeby a pryč budou ty doby, kdy miminko hodiny plakalo.

ZVÝŠENÍ LAKTACE

Víte, že se dá rozjet laktace prakticky kdykoliv? Nikdy není pozdě. 🙂 Je to dáno hlavně hormonální chemií, kterou nejlépe rozjíždí váš vzájemný dotek kůže na kůži. A ten při masáži dostáváte plnými hrstmi.

Online kurz baby masáže můžete také darovat někomu blízkému třeba k narození miminka. Vytvořím vám pak originální dárkový poukaz.

Nejkrásnější dárky totiž nejsou materiální. <3

Stačí v objednávkovém formuláři vyplnit - Chci dárkový poukaz pro:

REFERENCE

Milá paní doktorko, moc děkuji za tento kurz, který mi pomohl znovu se zamilovat do mé dcerky. Narodila se nám v dubnu a moc jsme po ní toužili, ale od porodu jsem místo radosti zažívala spíš peklo v podobě poporodní deprese a jejích prdíků.

Měla jsem o ni šílený strach a zároveň vůči ní takové negativní pocity, o kterých se stydím mluvit. Byla mezi námi velká bariéra a já už dlouho jela jenom ze setrvačnosti a říkala si, že by mi bylo lépe, kdyby se vůbec nenarodila... také mě napadalo, že jsem matka na ...a dcerce by bylo určitě lépe u někoho jiného...Prostě hrůza!!! Jako by mi v hlavně něco přeskočilo...

Vy jste mi ale svými masážemi neskutečně pomohla, díky nim se pomalu poznáváme a zamilováváme. Společný čas s ní si teď víc užívám a díky bohu už nemám takové černé myšlenky. 🙂

Kurz bych určitě doporučila úplně každému, kdo prochází něčím podobným a rád by to změnil.
Martina a 5 týdenní Adélka
Tento online kurz je úžasný a předčil mé očekávání! Masáže se nám moc líbí a stal se z toho náš oblíbený večerní rituál po koupání. Je to další příjemná činnost, u které se bavíme a po které Aďos spinká, jak dudek. <3.
Katka s 2 měsíčním Adámkem
Na tento kurz jsem čekala jako na smilování. Natali trápily denně bolesti bříška a celé noci proplakala, byli jsme zoufalí... Na předporodním kurzu nebo v porodnici nás na tohle nepřipravili a u pediatra nám akorát doporučili kapičky, které stejně nezabraly.

Teď si díky masáži užíváme každý den. Jak mě malá vidí, že beru olejíček, už se směje. Miluje to a je to opravdu super na prdíky a zácpu (někdy mě pěkně pokaká 🙊). Je to fakt boží 😊
Zuzana s 4 měsíční dcerkou Natali
Online kurz se mi moc líbil, vřele doporučuji! Chtěla jsem jít původně na váš živý kurz, ale kvůli té karanténě a strachu všude kolem jsem byla velmi vděčná, že jste se rozhodla otevřít i online kurz. Odpočinula jsem si při něm od běžných starostí a dozvěděla jsem se, co potřebuji, aby byl Karlík spokojený. A když je on, jsem i já.

Naučila jsem se také více vnímat potřeby svého syna a chápat, co se mu líbí a co ne. Masáže se Karlíkovi moc líbily. Nejvíc asi ty nožičky... joo, je to celej táta. 😀
Petra H. se synem Karlíkem 2 měsíce

CO VÁS V ONLINE KURZU ČEKÁ?

TEORETICKÁ ČÁST,

kde se naučíte připravit miminko na masáž, zvolit vhodné prostředí, nebo třeba jaký masážní olejíček vybrat.

PRAKTICKÁ ČÁST,

tady vás naučím to nejdůležitější a to masáž jednotlivých částí miminka. Postupně spolu namasírujeme nožičky, bříško, hrudník, ruce, hlavičku a záda vašeho miminka.

22 VÝUKOVÝCH VIDEÍ,

kde najdete vše z BABY MASÁŽE.
Videa jsou krátká a vše vám v nich prakticky ukážu krok za krokem.

Uvidíte, že to společně zvládneme a čas
s miminkem si budete daleko více užívat.

MANUÁL VŠECH TAHŮ
A ŘÍKANEK

ke stažení, které vám usnadní masáž v praxi. Říkanky děti milují a masáž si s nimi o to více užijí.

SKVĚLÉ BONUSOVÉ MASÁŽE PRO VĚTŠÍ DĚTI

v hodnotě 390 Kč.

FACEBOOKOVÁ PODPŮRNÁ SKUPINA

jen pro členy kurzu, kde najdete bezpečný prostor pro sdílení.

TO-DO LIST NA KONCI KAŽDÉ LEKCE

Díky němu budete vědět, co jste už zvládli.


NAVÍC PRO VÁS MÁM 4 DÁREČKY 🎁

v celkové hodnotě 390 Kč vč. DPH

1# BONUS
Přizpůsobení masážních tahů z kurzu větším dětem

Dám vám několik praktických tipů, díky kterým můžete vaše děťátko masírovat klidně až do puberty. Protože váš milující dotyk potřebuje dítě v každém věku a tvaruje nejen jeho charakter, ale také emoční vnímavost vůči ostatním.

2# a 3# BONUS
Dvě masáže pro děti 2-3 roky

Máte starší dítko, které by také chtělo namasírovat?

Naučím vás speciální masáž podle programu Mini-MISP, který je velmi dobře zavedený a uznávaný mezinárodní program, odvozený od programu MISP - Massage in Schools Programme (https://massageinschools.com/).

Jedná se o masáž přes oblečení mezi dětmi, nebo rodiči a dětmi ve věku 2 - 3 let, která obsahuje 3 masážní tahy pro 2leté děti a 6 masážních tahů pro 3leté děti. Tato masáž je skvelá také mezi sourozenci a napomáhá zlepšit jejich vztah.

4# BONUS
Masáž počasí

Co vše se děje na obloze? Svítí sluníčko, prší, padají kroupy, sníh, mlha... Všechny tyto změny můžete namalovat na záda vašeho dítěte  během krátkého příběhu a naučit ho tak zábavnou formou, jak se počasí může měnit.

VSTUPTE DO KURZU NYNÍ A ZÍSKEJTE:

Baby masáže od A do Z

22 videí masáže miminka 

4 úžasné bonusy, které se vám budou hodit

Manuál tahů a říkanky ke stažení

To-do list na konci každé lekce

√  Přístup na 5 let pro celou vaši rodinu (jednoduše přes mobil nebo PC)

 

Toto vše může být vaše za

890 Kč

445 Kč

Jako dárek k mezinárodnímu Dni dětí použijte slevový kód na - 50%: laskycas

Dnes jsem se natěšeně přihlásila, abychom mohly s tříměsíční Tamarkou zkusit první masáž nožiček. Moc se jí to líbilo, krásně se uvolnila a teď už spinká. To usínání bylo naprosto boží! V klidu, u prsa, na první dobrou. Všemu přihlížela i 4 létá dcerka, které jsem musela masáž udělat taky. Byla nadšená! A já jsem vlastně také. Alespoň mám se starší další aktivitu, kdy mě má jen pro sebe.
maminka Zuzana S. s holčičkama

STÁLE JEŠTĚ VÁHÁTE?

Opravdu nemáte co ztratit. Pokud zjistíte, že online kurz není to, co jste hledali, máte ode mě 14denní garanci vrácení peněz od momentu, kdy Vám dorazí přístupové údaje do členské sekce.

Stačí, když mi napíšete do této lhůty a já Vám vrátím peníze bez otázek.

Na závěr bych chtěla říct všem maminkám:

Čímkoli teď procházíte (koliky, prdíky, potíže s kojením, nedostatek spánku), nejste v tom sama!

Existuje totiž jedna mocná síla, která dává život a pomáhá.

A vy ji už máte, úplně zadarmo.

Totiž Váš DOTEK.

Tak se ho nebojte použít naplno.

Jste úžasná máma už jen proto,

že to nevzdáváte a chcete najít tu správnou cestu.

Pokud budete chtít, moc ráda Vás na té cestě budu doprovázet. 🙂

Nečekejte až na NĚKDY... až budu mít víc času... až bude miminko spát... až přijde mateřská...

Již DNES můžete najít novou naplňující činnost s miminkem, která vás sblíží a pomůže vám ke spokojenému miminku a rodičovství. Takové věci se neodkládají. 🙂

Kliknutím na tlačítko se dostáváte k vyplněním Vašich údajů a rekapitulaci objednávky. 

Máte nějakou otázku? Neváhejte mi napsat na e-mail: lekarkaduse@michaelacazerova.cz

Naše děti nejvíce potřebují své rodiče. To, co skutečně ovlivní jejich budoucnost, je náš rozumně investovaný čas.