Objednávka eBooku

Pryč s kolikou a prdíky

 • ANO
  Objednávám si eBook Pryč s kolikou a prdíky pro spokojené děti i maminky , kde se naučím, jak rychle pomoct svému miminku za cenu 490 Kč (23 eur) vč. DPH.
 • ANO
  K eBooku získávám tyto bonusy ZDARMA v celkové hodnotě

  467 Kč/18 EUR (bez DPH):

  Bonus #1: První pomoc na prdíky + Checklist k eBooku

  Bonus #2: Videonávod: Jak na běžnou masáž bříška, SOS masáž bříška, zavinování, nošení v šátku a stěračovou metodu

  Bonus #3: Doživotní aktualizace

  Bonus #4: Vstup do podpůrné skupiny na facebooku
 • ANO
  Mám k dispozici garanci vrácení peněz do 30 dnů bez nutnosti udání důvodů.

Není na co čekat,

už jen jeden krůček

a uleví se Vám 🙂

Zvolíte-li platbu online kartou, nemusíte na eBook čekat a dorazí vám ještě dnes. // Při platbě převodem použijte prosím tlačítko níže a eBook vám dorazí nejpozději do 2 pracovních dní. 


Upozornění pro Slovensko: Pokud chcete fakturu vystavit na firmu a nejste plátce DPH, vzniká Vám vystavením faktury povinnost stát se identifikovanou osobou a musíte mi následně dodat své IČ DPH. Pokud identifikovanou osobou nejste nebo se jí stát nechcete, doporučuji koupit si eBook na fyzickou osobu nepodnikatele.

Začněte se čtením eBooku už dnes a bolest bříška vašeho miminka se brzy stane minulostí.

Téměř půl roku měla dcera koliku, na kterou jsme zkoušeli, vše možné i nemožné. Co bych tehdy dala za to, kdyby se mi do ruky dostala obsáhlá souhrnná kniha o tom jak utišit plačící miminko! Vyzkoušela jsem toho opravdu hodně a stálo mě hodně sil a energie různé informace hledat. Tady jsou všechny pohromadě a ještě něco navíc (zaujala mě technika 5 kroků k utišení koliky, většinu z bodů jsem praktikovala, ale né takto systematicky a důsledně). Pokud máte plačící miminko, je to skvělá volba.

Kristýna SucháMáma, partnerka, malířka, herečka

Ebook je napsán humorně a stručně, což unavená maminka ocení. Plně splnil mé očekávání a dal mi i info navíc. Byla jsem překvapená praktičností, jde vidět, že to psal někdo, kdo to prožil. Doporučila bych tento eBook maminkám, které už nebaví obsáhlá nudná literatura o dětech, kde se nic praktického nedozví a také ženám v těhotenství. Ať se předem připraví na nastávající možné okamžiky a bez různých strašáku či zbytečností se inspirují od zkušeného.

Lenka ZielinováMaminka na mateřské dovolené

Jsem novopečená maminka (skoro měsíčního klučíka) a prdíky jsme začali trpět až v posledním týdnu. Proto jsem neváhala a ihned jsem si tento ebook pořídila. Jak jsem byla překvapená, co vše může prdíky ovlivnit a co vše mohu udělat proto, abych svému miminku pomohla. Všem nastávajícím a novopečeným maminkám tento ebook mohu jedině doporučit. Neboť není jen o prdících, ale i okrajově o šátkování apod. Pro mě rozhodně nepostradatelný pomocník. Děkuji za něj!

Kateřina PohořálkováHR ředitelka, podnikatelka a novopočená maminka

Potřebujete pomoc?

Napište mi na lekarkaduse@michaelacazerova.cz nebo volejte na +420 775 729 132.

Ráda Vám poradím a pomohu.